Zónová regulácia

Zónová regulácia umožňuje v podstate veľmi úsporný a jednoduchý systém regulácie kúrenia. Úspornosť spočíva v tom, že v každej časti domu sa teplota prispôsobí Vašim aktuálnym potrebám. Sami si regulujete aké teplo máte v jednotlivých zónach resp. miestnostiach.

Inteligentná zónová regulácia umožňuje automatické nastavovanie teploty v jednotlivých zónach podľa toho či je niekto doma resp. aká je denná doba. V prípade že nikto nie je doma, nastaví nižšiu teplotu a tým Vám šetrí náklady.

Ponúka nasledovné:

– regulácia a jednoduchá kontrola vykurovania odkiaľkoľvek pomocou Vašej aplikácie v mobile, tablete alebo PC alebo automaticky
– energeticky úsporný systém
– široké spektrum využiteľnosti systému pre byty, rodinné domy, komerčné a verejné budovy
– možnosť ovládania podlahového vykurovania, radiátorov a…

Termostat

Termostat je základným stavebným prvkom zónovej regulácie. Meria teplotu v danej zóne resp. miestnosti a podľa požadovanej cieľovej teploty riadi prietok vody.

Teplotu nastavujeme polkruhovým posuvným ukazovateľom na požadovanú teplotu alebo pomocou tlačidiel +/-. Cieľová teplota sa zobrazuje vo vnútri polkruhového nastavovača. Aktuálna teplota v zóne je zobrazena nad polkruhovým nastavovačom.

Profily

Profily umožňujú rýchle prepínanie na prednastavené teploty.